Optiblogersi

26 listopada zaproponowaliśmy reprezentantom NSKO zakładanie blogów na http://sails.pl/.
Założenie bloga jest bezpłatne, ponieważ zdaniem NSKO, każdy reprezentant Optimista powinien nauczyć się opisywać swoje przygody z żeglarstwem (treningi, regaty, zgrupowania i inne wydarzenia).
Obecność w mediach i budowanie dobrej z nimi współpracy jest ważną umiejętnością nowoczesnego Optimiściarza.
Konsekwentnie prowadzony blog jest dowodem na wytrwałość, zaangażowanie i doskonale dokumentuje sukcesy i porażki Optimiściarza. Blog, czyli strona w internecie, jest na pewno atutem w rozmowach z potencjalnymi sponsorami. Ponadto prowadzenie blogów pozwala rozwijać ogólne, przydatne w życiu umiejętności.
Każdy z zawodników prowadzi więc bloga przede wszystkim dla siebie, a dodatkową motywacją jest fakt, że już 15 kwietnia 2012 roku najlepsi otrzymają cenne nagrody.
Zachęcamy do wykorzystywania pełnych możliwości blogów: pisania, wstawiania teksów, zdjęć, rysunków, komiksów, filmów. Wszystkie ciekawe pomysły są mile widziane.
Możecie też podglądać mojego bloga http://prezydent.sails.pl/ J Bedę się starał pisać jak najwięcej – przynajmniej raz w tygodniu.
Bardzo ważne!! W każdym z wpisów wstawiajcie tag „optimist” oraz inne np.: regaty, nsko, zgrupowanie, klub (maksymalnie można wstawić 3 tagi). Ponadto przypisujcie swoje wpisy do tematów – np. sport.
Dzięki temu Wasze wpisy będą łatwiejsze do odnalezienia.
Miedzy 15 a 22 kwietnia komisja w składzie: Piotr Winkowski Prezydent NSKO, Michał Dworakowski sails.pl, Magda Lasocka Redaktor Naczelny Jachtingu ocenią waszą twórczość wg klucza:
· liczba wpisów
· jakość wpisów
· wykorzystywane zdjęcia (liczba i jakość)
· wykorzystywane filmy (liczba i jakość)
·liczba odwiedzin
· pomysłowość
I wybiorą najlepszego optiblogera i optiblogerkę którzy w 2012 sezonie otrzymają:
· żagiel JJ
· ubranie żeglarskie
· łódkę (na rok)
· startowe 1000zł
· blog sails PLUS na kolejne 12 miesięcy
· publikację w Jachtingu
Piotr & Michał & Marek

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*